En Iyi Not Alma Uygulamalarını Açıklıyoruz!

Teknolojinin hayatımıza getirdiği kolaylıkların başında birbiri ile uyumlu şekilde çalışan cihazlar ilk sırada geliyor. Gerekli bilgileri bir kağıt üzerine karalamak iş yerinde meydana gelebilecek bazı karışıklıklardan ötürü çoğu zaman kağıdın kaybolması ile sonuçlanabiliyor. Bunu önlemenin yolu ise not defteri uygulaması kullanmak. İş hayatında unutkanlıkları azaltmak ve doğru bir planlama yapmak için kullanılan not alma uygulaması seçenekleri, geleneksel not alma alışkanlıklarını kökten değiştiriyor. Akıllı tabletler, mobil telefonlar ve bilgisayarlar ise bu konudaki en büyük yardımcılardan. Bu yazımızda 2022’nin en iyi not alma uygulamalarını sizler için derledik! İşte, en iyi not alma uygulaması listemiz…

En İyi Not Alma Uygulamaları Nelerdir?

Evernote

İş dünyasındaki birçok kişi tarafından tercih edilen Evernote, kullanıcı dostu özellikleriyle öne çıkıyor. Peki, evernote nedir? İlk dijital not defteri olan bu uygulama metin, ses ve video içerikleri ile not almanızı sağlıyor. Üstelik uygulamayla birlikte dokümanlarınıza farklı cihazlardan erişebilmeniz ve belgelerinize çeşitli bağlantılar ekleyebilmeniz de mümkün.

OneNote

Microsoft tabanlı bir not alma uygulaması olan OneNote, metin ve web sayfası eklentileri kullanabilmenize imkan sağlıyor. Dokunmatik ekranlar aracılığı ile yazarak da not alabileceğiniz OneNote’da dilerseniz dokümanları tarama şansınız var.

Dropbox Paper

Çoklu kullanıcı özelliği ile dikkat çeken bu uygulama, aynı belgeye eşzamanlı olarak erişim sağlamayı ve birlikte çalışabilmeyi mümkün kılıyor. Uygulamayı iOS, Android ve web tarayıcılarda bulabilir, kolektif çalışmalarda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Saferoom

Evernote ve OneNote gibi uygulamalarda hazırladığınız belgeleri şifreleyen Saferoom, direkt bir not alma uygulaması olmasa da Word belgelerini koruma altına almak için ideal bir seçenek. Şirket içi yazışma ve bilgilerinizi hiçbir yerde kaydedilmeyen bir şifre ile koruma altına alabilirsiniz.

Simplenote

Bulut senkronizasyonu sağlayan uygulama, minimal tasarımı ile kullanıcı dostu bir profil çiziyor. Not tutup düzenlemenize imkan tanıyan Simplenote’u hızlı tüketeceğiniz bilgiler için tercih edebilir, pratik bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

Zoho Notebook

Kart tabanlı bir tasarıma sahip olan Zoho Notebook, farklı türdeki notları kolay şekilde yönetmeye olanak tanıyor. Her biri farklı renkte olan kartlar pek çok özelleştirilmiş işlev sunuyor. Dilerseniz not kartlarına Word belgeleri tablolar ve PDF dosyalar da ekleyebilirsiniz.

Todoist

En çok tercih edilen uygulamalardan biri olan Todoist, kronolojik olarak notları filtreleme ve görevleri düzenleme gibi işlevlere sahip. Kullanıcılarına mobil cihaz, bilgisayar ve e-postalar üzerinden eklenti sağlayan uygulama, bu avantajı ile benzer uygulamalardan ayrılmayı başarıyor.

Siz de yeni nesil PODA kabinlerinde ofis işlerinizi takip ederken yukarıdaki online not defteri uygulamalarından yararlanabilir ve günlük işlerinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz.

Diğer Blog Yazıları

Menü