Poda Sahiplen

1000 TL KİRA GETİRİSİ GARANTİLİ PODA KAPSÜL OFİS SATIN AL, GELECEĞİNE YATIRIM YAP

Hali hazırda İstanbul ve Bodrum, çok yakında Çeşme ve İstanbul-İzmir Otoyolu üzerinde Oksijen tesislerinde Poda platformuna bağlı çalışır durumda bulunacak olan Poda Kapsül Ofisleri kira getirisi garantili olarak satın alabilirsiniz.

Poda kapsül ofislerin satış bedeli 500 USD+KDV’dir. Ayrıca 5.000 USD depozito bedeli alınır. Aylık kira getirisi 1000 TL’dir, her ayın 5’ine kadar Poda Kapsül Ofis sahibinin göstermiş olduğu hesaba yatar. Her yılın Ocak ayında yıllık tüfe oranında kira artışı yapılır. Kontrat 3 yıllık yapılır, 3 yılın sonunda yatırımcı dilerse yatırmış olduğu 500 USD+KDV satış bedeli ve 5.000 USD depozito bedelini iade alarak Poda Kapsül Ofisin sahipliğini Poda platformuna devreder, dilerse kapsül ofisini sistemden çıkarak istediği başka bir yere kurulumunu isteyebilir ya da yeni koşullarla platformla olan anlaşmasını devam ettirebilir.

3 yıl sonra yeni kira koşulu şu şekilde olacaktır; Poda Platformu toplam Poda Kapsül Ofis kullanım gelirlerinin 1/3’ünü Kapsül ofis sahiplerine kira payı olarak ayırır, her bir kapsül ofis sahibine 1/toplam kapsül ofis sayısı oranında kira payı ödenir. Poda platformu kapsül ofislerin çalışma yerlerini sahibine yeni adresini bildirmek kaydıyla değiştirmek hakkına sahiptir, Poda kapsül ofisin gelir performansının değişmesi kira değerini değiştirmez. Poda platformu kapsül ofisleri sağlam, çalışır ve bakımlı tutmakla yükümlüdür. Poda platformu, ofisler için yangın, deprem, afet, su basması, çalınma gibi riskler için sigorta yaptırmakla yükümlüdür.    Menü