Bizler, yeni nesil uzaktan çalışma modelinin insanlık için faydalarına gönülden inanan bir ekibiz.

Esnek çalışma hayatına geçişi hızlandırmak için var gücümüzle çalışıyor ve uzaktan çalışma hayatını desteklemek amacıyla minimalist, sürdürülebilir, kullanımı kolay ürün ve hizmetler tasarlıyor ve geliştiriyoruz.

Bu Doğrultuda, İlk Hizmetimiz
Poda Çalışma Kabini’dir.

Poda Özgür Ofis, halka açık yerlerde gizlilik içinde çalışmak üzere tasarlanmış 1.4 metre karelik bir çalışma alanıdır.

Poda Özgür Ofis, kullanıcıya 4.5 G hızında Poda internet bağlantısı, çalışma masası, sandalye, elektrik prizi içeren temiz, klimalı ve sessiz bir çalışma alanı sunmaktadır. Kabin ortamı her kullanımdan sonra UV-C teknolojisi ile kabin içerisindeki hava sürekli sterilize edilir ve kullanıcıya hijyenik bir çalışma ortamı sunar.

PODA Çalışma Kabinleri için en önemli kriterlerden biri de lokasyondur.

Poda Çalışma Alanı’nın özgürce çalışabilecekleri bir alana ihtiyaç duyan kullanıcıların kolayca ulaşabilecekleri lokasyonlarda konumlanması gerektiğine inanıyoruz.

Poda’nın üreticileri olarak çalışma kültürü vizyonumuz; çalışanları izole etmekten çok sosyal ortamlarda konsantrasyon sorunu yaşamadan özgürce çalışabilme imkanı sunmaktır.

1

adet Poda hedefi

2022 yılı sonuna kadar Türkiye ve diğer ülkelerde 1.000 adet Poda konumlandıracağız.

Uzun vadede dünya çapında 100.000 adet Poda ile hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Yeni çalışma kültürü vizyonumuz dahilinde yakın gelecek planlarımızdan biri de uzak ve esnek çalışma kültürüne inanan şirketlerle iş birliği yapmaktır. İK departmanları ile el ele, şirket çalışanları ve serbest çalışanlar için gerekli çalışma ortamını tasarlayacağız. Böylece şirketler Poda Özgür Ofis’ler için toplu saat satın alabilecek ve kullanım ihtiyaçlarına göre çalışanlarına tahsis edebilecektir.

Poda Özgür Ofis’i kafelere, alışveriş merkezlerine ve ortak çalışma alanlarına kurmaya devam ederken aynı zamanda önemli caddelere, parklara, metro istasyonlarına, otobüs istasyonlarına, müzelere ve büyük ofis binalarına da Poda kurmayı planlıyoruz.

Menü